Nebezpečné je věřit i nevěřit

Bílá paní

1. kapitolka k BP

Táák a je tu první kapitolka

Procházela  se po lesní mýtině, která byla pokryta sněhem. Přemýšlela o všem, co si pro ni život nachystal. Dnes navštívila další zemi. Zemi, o které toho nevěděla mnoho, ale je tady díky indiciím, které ji tu zanechala žena jménem Sharon Cloversová. V každí zemi indicie, která ji zavede jinam. Tolik chtěla dosáhnout cíle, ale bále se ho.

Jak dlouho už vlastně pátrá? Ach ano, čtyři roky. Najít indicie není snadné, ale teď už ví, kde by tak měla hledat. Svou cestu zahájila v Kanadě, kde žila a je tam mnoho špatných vzpomínek. Pak navštívila Mexiko, Bermudy, Chile, Brazílii, Austrálii, Guineu, Japonsko, Činu, Mongolsko, Rusko, Švédsko, Německo, Švýcarsko a nyní Francii.

Dnes našla další indicii. Fotografii mostu. Mostu, který mudlové pojmenovali Tower Bridge.

„Takže navštívím Londýn“

Toto však nebyla jediná věc, která naplňovala, jak ona říká mizerný život. Vždy, když bylo potřeba, tak každému pomohla. Bylo jí jedno,  jestli to byl mudla nebo kouzelník. Nikomu se neukazovala, ale už třikrát byla spatřena a vždy to byl nějaký mudla. Jako první ji kdysi spatřil jeden Australan, který ji pojmenoval Bílá paní. Od té doby jí tak řekli ti, kteří ji spatřili, protože takovéto zprávy se ve světu mudlů rychle šíří. Zajímavostí však je, že se informace o ni nikdy nedostaly do kouzelnických novin.

 

………….

 

Kdesi v Londýně se právě konala schůze nově vzniklé organizace proti Lordu Voldemortovi, kterou založil Albus Brumbál a pojmenoval ji Fénixův Řád. Nyní všichni účastníci se mezi sebou bavili, protože ještě nedorazil Albus. Jakmile však zavrzaly dveře, tak všechen halas utichl. Dovnitř vstoupil ten, na kterého tak dlouho čekali. Na největšího čaroděje současnosti.

„Vítám vás na další schůzi“ pozdravil je a pak postupně vyvolával členy, kteří pro něj měli zprávy z míst, na kterých hlídali. Když už prodebatovali vše potřebné, tak chtěl schůzi ukončit, ale přihlásila se Lily Evansová, která se POUZE v jejím stavu může účastnit schůzí.

„Já bych se ráda zmínila o jisté Bílé paní“začala váhavě, ale když ji Brumbál vybídl, tak pokračovala. Poprvé byla spatřena jedním Australanem. Podle něho se zčista jasna objevila osoba v a zahnala šelmy, které chtěly sežrat jeho ovce. Tímto činem mu pomohla, protože bez ovcí by přišel o své živobytí. Od té doby byla spatřena v Mongolsku a ve Švédsku, od té doby o ní nikdo neví. Zda-li se zjevila se v jiných státech, tak na to nikdo nepřišel. O její současné “jméno“ Bílá paní se zasloužil právě onen Australan. Mudlové říkají, že tato žena je vlastně duch, který nemůže najít klidu, a tak pomáhá, aby odčinila své hříchy a mohla odejít na druhý břeh“ skončila Lily.

„To je velmi zajímavé, ale proč nám to říkáš, když se o ní dlouho neví?“ otázal se.

„Ach ano promiňte. Říkám vám to, protože včera byla spatřena ve Francii a je pravděpodobné, že by mohla navštívit i Británii.“

„Kde jsi k těmto informacím přišla?“optal se zvědavě Albus.

„V mudlovských novinách“odvětila.

„Zajímavé. Asi je začnu také číst. Všechny bych rád požádal, aby se snažili získat informace o této vskutku zvláštní ženě. Že to má být tajné snad nemusím říkat že?“ s tím ukončil schůzi a vydal se do své kanceláře, ale ještě před tím se zastavil v novinovém stánku.

Na další schůzi se pozeptal, zda někdo něco zjistil, ale nikdo nic nevěděl.

Poslední komentáře
08.10.2007 21:46:21: nádherný doufám že další přibyde co nejdřív
08.10.2007 21:30:26: žůva tohle je tedy bonba:) moc se mi to líbí jen tak dál
08.10.2007 21:25:42: No, tak tohle vypadá docela zajímavě..jsem zvědavá na to, jak to vyymslíš dál. Jo a malá otázečka.....