Nebezpečné je věřit i nevěřit

Jednorázovky

Pohádka :)

toho si moc nevšímejte..je to takové pomatení smyslů :))

Byla jednou jedna země a ta se jmenovala Velká Británii a v její části Anglii se nachází Škola čar a kouzel, která se jmenuje Bradavice. A v ní vládl jeden mocný kouzelník na straně dobra Albus Brumbál. Také se tam nacházeli i jeho pážata- jedním z nich byl i Severus, který měl zálibu ve vaření lektvarů a jeho kolegyně Minerva, která ráda všechno přeměňovala. A také nesmí chybět i princ na bílém koni, který se jmenuje Harry Potter a musí všechny zachránit.

Nemusíte se bát, protože zachránil. Ano opravdu. Jsou to totiž dva dny, kdy princ zabil obávaného draka, který si říkal Voldemort. Všichni obyvatelé království právě připíjeli na prince a klid v jejich zemi, když se dveře rozrazili a v nich stála jedna nádherná dívka.

Jakmile vešla do síně, tak na celou síň zakřičela: „ Severusi miláčku, čekáme spolu dvojčátka!“

Na toto prohlášení všichni vyprskli své pití na kolegu, který postával naproti a tak jak on, tak taky připíjel. Všichni se nechápavě otočili nejdřív na Onu dívku a pak na Severa a pak zase na tu dívku, která se jmenovala Hermiona.

Jediný, kdo nevyprskl svoje pití byl Severus, který byl asi v největším šoku. Všiml si výrazů všech přítomných a tak se taky kouknul na Hermionu. Tak když viděla všechny ty zaražené výrazy, tak se začala nekontrolovatelně smát na celou síň. Když se trochu vzpamatovala, tak se narovnala tak zakřičela: APRÍL. (nikdo si totiž neuvědomil, že je pávě dnes apríl J)

 

A tím končí naše povídka. A pokud se ještě nevzpamatovali z toho šoku, tak tam stojí poprskání ještě dnes J

Poslední komentáře
29.01.2020 13:57:03: Tak to bylo hustý.smiley${1}
29.09.2007 16:48:02: loooolsmiley${1}
25.09.2007 16:12:33: hezký! nejlepší je zakončenísmiley${1}
05.09.2007 16:49:32: Bezva! Som bola smutná, ale toto mi zdvihlo náladu.