Nebezpečné je věřit i nevěřit

Strážce lesa

Epilog-SL - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2576":
mišule
Další velice působivá povídka z té kolekce :) Měla jsi to pěkně rozvržené a i dobře sepsané, že to bylo kratší vůbec nevadí, protože si myslím, že kdyby to bylo delší tak by to nemělo to své kouzlo, takže jen tak dál stejně jako já se vrhám na další povídku :)
bara
varne dobrysmiley
Don
velmi pěkná a originální povídka smiley
Padfoot a Prongs
Čágos,

chtěly jsme se tě upozornit na blížící se sraz v Prostějově. Konkrétní datum je 26.7.2008. Byly bychom rády, kdybys přišla! Více informací na htttp://dychanky.blog.cz nebo na http://p-srazy.blog.cz
Blackes
jsem ráda, že se vám líbila, ale hlavně, že jste zažili nějaký ten šok.

miki0: co se týče té délky, tak jsem v prologu psala, že to bude hodně krátká kapitolovka...

...ještě díky všem za komentsmiley
____________________________
Blackes.webgarden.cz Nebezpečné je věřit i nevěřit
aliada
musím přiznat, že to jsou hned 2 šoky najednou-a né nemilé.....nečekala jsem, že ukončíš tuhle povídku tak brzy a rozhodně tímlhe způsobem.....ale jinak moc hezká povídečka!!!!!
Giner
hodně zajímavé a nečekané, vůbe jsem nečekal,aže to skoní tak brzo a souhlasím s Kaitlin, smrt LV byla fakt velmí důstojnásmileyale dobře mu tak:-D
Kaitlin
Musím přiznat, že mě ten konec docela zaskočil...Obzvlášť to, že Voldyho prostě jen tak zežehnul drak. Opravdu důstojná smrt smiley. Ale co, aspoň je to originální...jinak mě teda překvapila ještě smrt Ginny, taky jsem to nečekala, ani to, že se z ní stane hvězda...ale jinak to byla zajímavá kapitolka, to musím říct. :)
____________________________
Kaitlin