Nebezpečné je věřit i nevěřit

Všehodžús

Konec

Doufám, že jsem vás nevylekala. Dnes konečně skončila ta škola a nás teď čekají krásné dva měsíce volna, které si každý užije podle sebe. Doufám, že všichni z vás ukončili úspěšně tento rok a nemusí se o prázdninách učit. Pokud ale jo, tak nezoufejte, protože já pevně věřím, že to zvládnete.

Také bych chtěla nějak oficiálně popřát těm z vás, kteří dělali přijímačky a maturitu. Vím, že je to sice trošku pozdě, ale lepší pozdě než nikdy ne?? Takže Vám gratuluji.

 

Nevím, jak pro vás, ale mě tento rok změnil hodně život. A proč? Začala jsem psát povídky, které čtete. Svou první vydanou kapitolu jsem uveřejnila 16.9. 2006 na svých prvních stránkách. A navíc jsem našla mezi vámi všemi i spoustu přátel. Kdybych je měla všechny vyjmenovat, tak by to bylo na dlouho a já bych navíc nechtěla na někoho zapomenout, tak napíšu ty nejdůležitější.

A kdo to je? Tady jsou: LordikVoldik, Cissy, Mysty, Nikiinka, Šibal, Twiggy, Deathwing, Vruon, Morzan, Exk, Polgara, Lylianna, Snílenka a další.

 

 

Jelikož zítra odjíždím, tak bych touto formou chtěla popřát všechno nejlepší k narozeninám jedné velmi dobré spisovatelce, kterou je Cissy.

 

Kouzelné narozeniny Cissy

 

Užij si kouzelné narozeniny…

      Ať se Ti splní

 všechna Tvá tajná přání!!

 

 

                          Blackes

Poslední komentáře
01.07.2007 10:31:10: jsem kámoška Blackes a ta mě požádala, ať odpovídám na dotazy, které zvládnu..takže Black bude pryč ...
30.06.2007 20:33:35: teda ten nadpis vubec nebyl hezky :-( ale cissy urcite take preji vse nejlepsi :-) znamena to, ze ...